top logo

Caledon FM programet e bazuara në komunitet radio për mirëqenien dhe të gjitha gjërat që janë interesante për ta. Transmetimi nga Afrika e Jugut radio është e destinuar për të kujdesem programe që janë të gjithë të mirë për entuziastët e muzikës dhe të gjithë dashamirët e muzikës të botës mund të jetë argëtuan përmes prezantimit të tyre muzikore.
Caledon FM adresa faqen zyrtare është www.caledonfm.co.za

Caledon FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ South Africa : Caledon FM ]