top logo
94.5 KFM është një stacion radio bashkëkohore rritur dhe luan një përzierje e hitet aktuale dhe të kaluara. Stacioni gjithashtu mban dëgjuesit e saj deri në datën me lajme, çështjet dhe ngjarjet e komunitetit tanishme.
94.5 KFM Radio adresa e internetit zyrtare është www.kfm.co.za
94.5 KFM Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ South Africa : 94.5 KFM Radio ]