top logo

Radio Fantasy 87.8 është një stacion radio popullor në Slloveni. Ky stacion radio është transmetuar në FM 87.7 MHz dhe duke luajtur zhanre të ndryshme të muzikës rock jetojnë, pop, etj popullore. Ajo është gjithashtu një 24 orë jetojnë radio stacioni në internet.
Radio Fantasy 87.8 website zyrtar është www.radiofantasy.com

Radio Fantasy 87.8
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Slovenia : Radio Fantasy 87.8 ]