top logo

Radio qytetit 100.6 is a popular radio station broadcasting from Meljski Hrib, Slovenia. Ky kanal radio është duke luajtur zhanre të ndryshme të muzikës si Top 40, Pop etj 24 orë live online dhe, si dhe në ajër. Young generation of Slovenia likes this radio station very much. Ata janë shumë të T'JU këtë stacion radio për shkak të muzikës pop gjithë kohës.
Radio city 100.6 official webpage – www.radiocity.si

Radio qytetit 100.6
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Slovenia : Radio qytetit 100.6 ]