top logo

Radio 1 Orion është një kanal radio hit në Slloveni. Ky stacion radio është duke përdorur gjuhën sllovene dhe duke luajtur zhanre të ndryshme të muzikës si pop, më i lartë 40 , rrokut etj. Kjo është një 24 orë jetojnë radio stacioni në internet.

Radio 1 Orioni
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Slovenia : Radio 1 Orioni ]