top logo

Radio 1 Maribor është një nga më të kanalit radio popullor në Slloveni. Radio 1 është rrjeti më i madh radio në këtë vend. Ky stacion radio është transmetuar nga Maribor, Slovenia. Ai është që veprojnë në gjuhën sllovene dhe të luajnë shumë të muzikës popullore në internet.
Radio 1 Faqen zyrtare Maribor është www.radio1.si .

Radio 1 Maribor
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Slovenia : Radio 1 Maribor ]