top logo
Stacion radio MD është një kanal radioje të vjetër në Slloveni. Ky stacion radio është duke luajtur këngë të ndryshme me Top 40 dhe pop etj zhanret. Kjo është një popullor 24 orë kanal që veprojnë në gjuhën sllovene. Web faqe zyrtare Moj Radio – mojradio
MD Radio
speakermuzikëspeaker
Please wait 20 seconds Or Click on to Play.…

Na dërgoni problemi juaj


[ Slovenia : MD Radio ]