top logo

Me paraqitjen e bukur dhe playlists zgjuar GratefuleD Radio sjell festivalin si ndjenja për të gjithë dëgjuesit e tyre të përditshme. GratefuleD Radio pse kryesisht luan muzikë si pop, hitet dhe muzikë kulturore më të madhe të kohës, por programet e tyre dhe playlists shpesh janë plot me këngë emocionuese si valle, rock dhe shumë gjini të tjera.
GratefuleD Radio adresa e internetit zyrtare është www.rock-giants-radio.net

GratefuleD Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Slovenia : GratefuleD Radio ]