top logo

Radio 021 shows its projects brighten its playlists for a socially and socially assorted group of onlookers. Notwithstanding the telecast of a mixed bag of data and excitement projects, Radio 021 tregon krijimet e ndryshme pranë. Their preparations and data based projects contains, për shembull, current issues, i kuzhinës, social, eksitim dhe lojëra fusha.

Radio 021 Adresa e internetit është www.021.rs

Radio 021
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Serbia : Radio 021 ]