top logo
Pink Radio transmeton 24/7, ata luan popullore pa ndalesë, hitet muzikë jetojnë në internet. Me të paturit e internetit me cilësi të dëgjuesit e lidhjes mund të gëzojnë të mirë të organizuar Playlist dhe Dj këngë nga kudo në botë, në çdo vend me Pink Radio. Për të bërë të rinjtë lidhur me botën e muzikës që ata dekoroj playlist e tyre me këngë që të rinjtë do të dashurisë.
Pink Radio adresa e internetit zyrtare është www.pinkradio.com
Pink Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Serbia : Pink Radio ]