X 104.3 FM radio është dhe FM internet Choice radio stacioni i popullit. They are Playing Hip Hop, Soca music. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. X 104.3 FM broadcasts to the greater Kingstown, Saint Vincent and the Grenadines area and beyond.

X 104.3 FM adresa website zyrtar është x104fm.com

X 104.3 FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Saint Vincent : X 104.3 FM ]