Boom SVG 106.9 FM

Info koment Stacione raport

Boom SVG 106.9 FM është një jo-fitimprurëse komunitet online dhe stacioni Raido FM në Shën Vincenti-Grenadinet. Boom SVG 106.9 FM rinjtë internet radio stacion. Boom SVG 106.9 FM ofron një përzierje e muzikës Hip Hop, Soul dhe R&B, Reggae, Dancehall, Soca.

Boom SVG 106.9 FM adresa e internetit është www.boomsvg.com

Vend: Saint Vincent

Zhanret: / / / / /

loading...

Popular Stations