A je ti ai që e do komedi dhe gjithmonë të kërkuar që të ketë një të mesme të cilat ju lidheni ju me botën përfundimtar komedi që ju jeni duke kërkuar për të, nëse është kështu atëherë Comedy Radio është stacioni komedi bazuar radio e kombit ku njerëzit do të jenë në gjendje për të marrë lidhur me programet e klasit botëror ruse komedi 24 orë në ditë.
Comedy Radio adresa e internetit zyrtare është www.comedy-radio.ru
Comedy Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Russia : Comedy Radio ]