top logo
Chel Radio transmetuar në internet 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Chel Radio ju sjell zërat miqësore e komunitetit plus një gamë të gjerë të muzikës Hot AC dhe Lajme.
Chel Radio adresa e internetit zyrtare është chel.kp.ru
Chel Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Russia : Chel Radio ]