top logo

ProFM Klasik Rock jetojnë transmetimin nga Rumania. ProFM Klasik Rock transmetuar lloj të ndryshme të Classic Rock. ProFM Klasik Rock streaming muzikë dhe programet si në internet. ProFM Classic Rock është 24 orë 7 ditë radiodëgjoni online.

ProFM Klasik Rock adresa e internetit është www.profm.ro

ProFM Classic Rock
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Romania : ProFM Classic Rock ]