Prima Radio 87.9 është radio FM dhe në internet Zgjedhja radio stacioni i popullit. They are Playing Romanian Music. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Prima Radio 87.9 broadcasts to the greater Odorheiu Secuiesc, Romania area and beyond.

Prima Radio 87.9 Adresa e internetit është www.prima-radio.ro

Prima Radio 87.9
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Romania : Prima Radio 87.9 ]