National FM live broadcasting from Bucharest, Romania. National FM show different sort of most recent pop, shkëmb, klasik, diskutim, shoqëri, veprim, elektronike dhe kështu me radhë. National FM streaming music and projects both in on the web. National FM is 24 orë 7 ditë radiodëgjoni online.

National FM official website address is www.nationalfm.ro

Kombëtare FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Romania : Kombëtare FM ]