Kiss FM Rumania është një radio stacion në internet ndërkombëtare luajnë një pop dhe godet format muzikë për një audiencë globale. Kiss FM Rumania janë një stacion i pavarur për gjeneratën në internet, lidh ata që tashmë kanë një lidhje të fortë me Bukuresht, Romania. Kiss FM Rumania adresa faqen zyrtare është www.kissfm.ro
Kiss FM Rumaninë
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Romania : Kiss FM Rumaninë ]