top logo
Puerto 108 Radio mirëpresim të gjithë ju në shtëpinë e argëtimit që është projektuar për të ju japin përvojën më të mirë në radio pa marrë parasysh wheather ju jeni duke jetuar në Porto Riko apo kudo tjetër në botë. Me këngë nga artistë të muzikës popullore e Porto Riko dhe nga e gjithë bota Puerto 108 Radio është vendosur të gjithë për të marrë ju në një botë muzikore ku ju jeni gonna të vijnë përsëri dhe përsëri. Të playlists të Puerto 108 Radio përmban edhe zhanret si pop, trokas, shkëmb, hip-hop, ekstazë, shtëpi elektro, vend, etj butë. Kështu, të jetë me Puerto 108 Radio dhe për të marrë argëtuan 24/7.
Puerto 108 Radio adresa web zyrtar është www.puerto108.com
Puerto 108 Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Puerto Rico : Puerto 108 Radio ]