top logo

Diana FM është një radio online jetojnë në Portugali. Diana FM transmetimit 24 orë program të jetojnë në internet. Diana FM jemi të përkushtuar për të promovuar Portugali Kultura, Muzikë, Lajm, dhe shumë më tepër me stacionin e tyre.

Diana FM adresa faqen zyrtare është www.dianafm.com

Diana FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Portugal : Diana FM ]