Studenckie Radio Emiter is a hit live online broadcasting music channel based on Poland. Studenckie Radio Emiter plays different range of music genres like College Radio, Rock Music. Në mesin e njerëzve të të gjitha moshave ky kanal radio luan programe muzikore dhe tregon flisni 24 orë live online.

Radiofonia 100.5 FM adresa e internetit është www.radiofoniakrakow.pl

Studenckie Radio Emiter
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Poloni : Studenckie Radio Emiter ]