top logo

Radio Opole është një transmetues muzikore dhe ofruesi i shërbimit publik përmes radios mesme online e cila ofron dëgjuesit e tyre me klasën e lartë kulturore, programe muzikore dhe estetike radio që janë të mira për diversitetin muzikor dhe shkëmbimit kulturor. Radio Opole gjithashtu punon për të drejtën e çështjes së informacionit.
Radio Opole Adresa faqen zyrtare është www.radio.opole.pl

Radio Opole
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Poloni : Radio Opole ]