top logo
Transmetimi WEZJ-FM si bllokim 88.9 është një radio stacion në internet. Playing Lloje të ndryshme Hip-Hop, R&B, POP / TOP40 dhe 80 – 90'S Hits. Ajo u themelua në korrik 29, 2011. Studio i stacionit është e vendosur në Washington Drive, Legazpi qytetit, Philippines ( 4500 ). Pronësi dhe operohet nga avancuar Radio Rrjeti lnc | Lnc Radio Disc Channel Komunikimi. Radio Slogan në 2011-2012 ( E sotme me e mire Mix ) si 2013 ( Zgjedhja juaj, Muzika Juaj ).
Bllokim 88.9 FM adresa website zyrtar është www.jam889.webs.com
Bllokim 88.9 FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Philippines : Bllokim 88.9 FM ]