top logo
Radio më të mirë në internet në planet! Muzikë Transmetimeve 24/7 nga grupet më të mirë të botës në zhanret e synthpop, elektro-pop, ardhmja-pop, valë e re, gotik, Electronica, industrial, EBM dhe më shumë! Vetëm më të mirë e më të mirë! Synthetika adresa zyrtare e internetit është www.synthetika.org
Synthetika
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Peru : Synthetika ]