top logo

Santa Monica Radio është stacioni kryesor i bazuar muzikë rok radio e Perusë. Kjo është radio për lëvizje që e do muzikën rok. Santa Monica Radio luan muzikë kryesisht rok, por në të njëjtën kohë ata gjithashtu luan pop dhe programe të tjera muzikore shumë. Muzika Rock është një zhanër i veçantë i cili është pëlqyer nga shumë dëgjuesit dhe ata janë të angazhuar për të sjellë gjithnjë e më shumë muzikë rok për dëgjuesit e tyre.
Santa Monica Radio adresa e internetit zyrtare është www.radiosantamonica.org

Santa Monica Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Peru : Santa Monica Radio ]