top logo

Radio Z Peru është i bazuar stacioni shkëmb anije dhe pop muzikë radio e Perusë. Luan një gamë të gjerë të muzikës popullore r ock nga një hapësirë ​​tjetër të kohës. Nga e vjetër të ri, e butë për të ekstreme çdo lloje të këngëve rok janë luajtur në stacionin në mënyrë që të dashuruar e rok muzikës në bazë do të gjeni këngën e tyre të dëshiruar në Radio Z Peru.
Radio Z Peru adresa faqen zyrtare është www.radioz.pe

Radio Z Peru
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Peru : Radio Z Peru ]