top logo

Radio Huancayo transmetimit në 104.3 Frekuenca MHz. Cilësinë e tyre të transmetimit dhe prodhimit të shëndoshë është si gjithmonë nivel të lartë me të gjitha pajisjet moderne të transmetimit në dispozicion. Ata ofrojnë llojin më të mirë të shërbimeve të radios dhe programeve për të bërë në stacionin dhe cilësinë e tij të shëndoshë tërheqës për dëgjuesit e saj. Duke uplifting kulturën muzikore e Perusë ata janë promovuar kulturën e tyre shumë.
Radio Huancayo adresa faqen zyrtare është www.radiohuancayo.com.pe

Radio Huancayo
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Peru : Radio Huancayo ]