top logo

Peru Groove është një radio që është shumë popullor për dëgjues orientuar tyre muzikës pop të cilat ata transmeton për 24 orë në ditë jetojnë pa ndalesa. Zhanër kryesor i playlists e tyre është pop dhe Peru Groove do të sigurojë dëgjuesit e tyre me më të mirë në muzikë klasë pop nga artistë të popullarizuara të Perusë dhe nga e gjithë bota në një mënyrë të transmetimit nivel të lartë.
Peru Groove adresa faqen zyrtare është www.perugroove.com

Peru Groove
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Peru : Peru Groove ]