top logo
La Zandunguera është një transmetimi të bazuar në internet radio stacioni në internet nga Lima, Peru. La Zandunguera është një i ri radio stacion muzikë e cila ofron muzikë rinovohet latine dhe një koncept tjetër të përzierje të ri muzikor, duke shtuar chords dhe duke i dhënë kontakt thelbësore të Reggaeton dhe Salsa. La Zandunguera është për të gjithë shikuesit e moshës cili gjithashtu luan zhanret e muzikës si Bachata, Vezë e rrahur, vallenatos, etj. Radio La Zandunguera adresa faqen zyrtare është lazandunguera.com
Zandunguera
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Peru : Zandunguera ]