top logo

AMR Acepea Magix Radio transmeton muzikë kryesisht peruan, por ata jo vetëm që luan muzikë në bazë Peru, por gjithashtu ka një shumë të muzikës botërore closs dispozicion shumë. AMR Acepea Magix Radio është transmetuar direkt nga Peru për kryesisht komunitetin Argjentinës dhe ata janë të njohur për playlists e tyre të bukur e tradicional peruan, Muzikë argjentinas, si dhe me një përzierje pak nga muzikës botërore.
AMR Acepea Magix Radio adresa e internetit zyrtare është www.acepeamagixradio.listen2myradio.com

AMR Acepea Magix Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Peru : AMR Acepea Magix Radio ]