top logo
P4 Norge station mostly time play news talk pop culture etc music. P4 Norge live broadcasting from Norway. P4 Norge also play 24 orë lloj të ndryshme të zhanreve të muzikës. Live Match tune P4 Norge , mysafirët e futbollit, analitikë, komente dhe lajme. P4 Norge together with good music. P4 Norge official website address is p4.no
P4 Norvegjia
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Norway : P4 Norvegjia ]