Best FM Lagos 96.9

Info koment Stacione raport

Radio Best FM Lagos 96.9 është një prej stacionit më të popullarizuar Radio Transmetimeve nga Lagos, Nigeria. Ky stacion radio është që veprojnë në gjuhën angleze dhe të luajnë shumë të muzikës popullore 24 orë të dy ajrit dhe live online. Aktualisht ajo është duke luajtur zhanret e muzikës si Top 40 / Pop, Adult Contemporary etj. lagos ftohtë FM 96.9 website zyrtar është www.coolfm.ng/lagos

Vend: Nigeria

Zhanret: / /

loading...

Nigeria Radio Stations

Popular Stations