top logo

A Radio for the whole Family, especially for Women, which is the fundamental basis of the home. Music of the Memory in Spanish of the years 70, 80 dhe 90. With the Newness of the artists consecrated in the genre of the Ballads.

Alfa 93.5 FM adresa website zyrtar është radioalfa.com.ni

Alfa 93.5 FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Nicaragua : Alfa 93.5 FM ]