Radio Kidnappers is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. Radio Kidnappers are an independent station for the online generation, connecting those who already have a strong connection with New Zealand.

Radio Kidnappers website address is www.radiokidnappers.org.nz

Radio Kidnappers
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ New Zealand : Radio Kidnappers ]