top logo

Mel Homer paraqet për ju muzikën më të mirë nga 80 dhe 90 të së bashku të rejat më të fundit nga e gjithë Zelandën e Re dhe bota.

Mix98.2 është rreth Auckland, ne do të le ju e dini se ku mund të jetë, që të shohin dhe çfarë është i tmerrshëm në lidhje me këtë qytet të bukur. Ne jemi gjithashtu entuziast për dizajn, ushqim (dhe vera!), mirëqenien dhe përsosmëri. Stacioni është në lidhje me të paturit e një kohë të madhe, pavarësisht se ku jeni dhe ne nuk jemi të frikësuar për të qesh nën hundë në veten!

Adresa Mix98.2 zyrtare e internetit është www.mix982.co.nz

Mix98.2
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ New Zealand : Mix98.2 ]