top logo

Qirinj Radio është një radio në internet shumë popullor për të dashuruar botën e muzikës. Qirinj Radio janë të përkushtuar dhe entuziast për muzikë të mirë në mënyrë që ata paraqet dëgjuesit e tyre me një cilësi të lartë dhe programeve të gjallë në internet radio e cila argëton dëgjuesit e tyre dhe i bën ata të lidhur me radio stacioni dhe programet e saj.
Qirinj Radio adresa e internetit zyrtare është www.candlelight.nl

Qirinj Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Netherlands : Qirinj Radio ]