top logo

Amor FM is the people’s Choice online radio and fm radio station. They are Playing Hindi music. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Amor FM broadcasts to the greater Netherlands area and beyond. Amor FM provide the best of specialist music, programet e komunitetit dhe artet.

Amor FM official website address is www.amorfm.eu

Amor FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Netherlands : Amor FM ]