18Hits

Info koment Stacione raport

Pëlqen të qëndrojnë tuned dhe në të njëjtën kohë të argëtohen? If this is your demand than 18Hits is the radio meant exactly for this kinds of things. 18Hits will be with you wil get in touch with you, flas me ju me anë të paraqitjes së tyre të programeve të bukura muzikore. një stacion i saj tërësisht të kënaqshme online radio.

18Hits adresa website zyrtar është www.18hits.fm

Vend: Netherlands

Zhanret:

loading...

Netherlands Radio Stations

Popular Stations