top logo

Ishull 92 është shtëpi e ROCK, BLUES dhe MUSIC Good Time!!! Transmetimin me 1000 watts e pushtetit nga ishullin e St. Maarten në verilindje Karaibe, Ishull 92 FM pikiatë në muzikë që na merr larg nga të gjitha korporatat .forget, oraret, faturat dhe stresi Muzikë në Island 92 ka qenë gjithmonë një arratisje, dhe çdo këngë është e veçantë, me një kuptim të ndryshëm për të gjithë ne. Rock, Blues dhe kohë e mirë muzikë Island 92 Luajnë FM është e garantuar për të arritur një akord, shkund një kujtim, të bëjnë të qesh, qaj, këndojnë dhe valle – dhe jo se ajo që muzika është për të është? Pra rri duarkryq dhe të gëzojnë Island 92, ne jemi të kënaqur që të ketë ju në bord.

Ishull 92 FM adresa website zyrtar është www.pjil.streamon.fm

Ishull 92 FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Netherlands Antilles : Ishull 92 FM ]