Radio Laligurans 105.2 transmeton programet e saj dekoroj playlists saj për një audiencë të ndryshme sociale dhe kulturore. Përveç transmetimit të një shumëllojshmëri të informacionit dhe argëtuese programeve, Radio Laligurans 105.2 transmeton prodhime të ndryshme lokale. Radio Laligurans 105.2 FM is a broadcast radio station from Dhankutta, Nepal providing Rural News, Informaion, Talk and Music.

Radio Laligurans 105.2 Adresa e internetit është www.radiolaligurans.com.np

Radio Laligurans 105.2
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Nepal : Radio Laligurans 105.2 ]