Pradesh FM 105 është radio FM dhe në internet Zgjedhja radio stacioni i popullit. They are Playing Nepaly music. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Pradesh FM 105 broadcasts to the greater Nepal area and beyond. Pradesh FM 105 të japë më të mirë të muzikës specialist, programet e komunitetit dhe artet.

Pradesh FM 105 Adresa e internetit është www.pradeshfm.com

Pradesh FM 105
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Nepal : Pradesh FM 105 ]