FRIENDS FM 90.9 is a hit live online broadcasting music channel based on Nepal. FRIENDS FM 90.9 plays different range of music genres like Pop. Në mesin e njerëzve të të gjitha moshave ky kanal radio luan programe muzikore dhe tregon flisni 24 orë live online.

FRIENDS FM 90.9 Adresa e internetit është www.friendsfm.com.np

FRIENDS FM 90.9
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Nepal : FRIENDS FM 90.9 ]