top logo
Star FM Mali i Zi është një me kohë të plotë në internet radio stacioni i Cetinje. Star FM Mali i Zi ka transmetuar në ajër dhe në internet nga Star FM Mali i Zi. Edhe pse ky kanal radio është licencuar si një stacion muzikë, shumë afatit të saj përbëhet nga programimit laike muzikë.
Star FM Mali i Zi adresa faqen zyrtare është www.starfm.me
Star FM Mali i Zi
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Montenegro : Star FM Mali i Zi ]