top logo

P3 FM 100.9 is a hit live online broadcasting music channel based on Mongolia. MNB Radio3 plays different range of music genres. Në mesin e njerëzve të të gjitha moshave ky kanal radio luan programe muzikore dhe tregon flisni 24 orë live online.

P3 FM 100.9 Adresa e internetit është radio1.mnb.mn

P3 FM 100.9
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Mongolia : P3 FM 100.9 ]

 

Popular Mongolia Radio: