top logo

MGL Radio is the people’s Choice online radio and fm radio station. Ata janë duke luajtur shpirtit, Kam frikë, Xhaz, Elektronik, Blues dhe muzikë Botërore. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. MGL Radio broadcasts to the greater Ulan Bator, Mongolia area and beyond.

MGL Radio website address is www.mglradio.com

MGL Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Mongolia : MGL Radio ]

 

Popular Mongolia Radio: