top logo

Vocea Basarabiei broadcasts its programmes decorate its playlists for a socially and culturally diverse audience. Përveç transmetimit të një shumëllojshmëri të informacionit dhe argëtuese programeve, Vocea Basarabiei broadcasts diverse local productions.

Vocea Basarabiei official website address is www.voceabasarabiei.net

Zëri i Besarabisë
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Moldova : Zëri i Besarabisë ]