top logo

Star Fm Zimbabve ofron njëzet e katër orë (24orë) përzierje e disa zhanre dhe stilet e muzikës. Stacioni i luan të gjitha muzikë që ju doni ndërsa përpiqet për të mbajtur me dëshirat e dëgjuesve të saj.

Star Fm Zimbabve adresa faqen zyrtare është www.starfm.co.zw

Star Fm Zimbabve
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Mix : Star Fm Zimbabve ]