top logo

RCV Mais is a hit live online broadcasting music channel based on Cape Verde. RCV Mais plays different range of music genres. Në mesin e njerëzve të të gjitha moshave ky kanal radio luan programe muzikore dhe tregon flisni 24 orë live online.

RCV Mais website address is www.rtc.cv

RCV Mais
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Mix : RCV Mais ]