top logo
Radio Cidade de Ceilandia broadcast online 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Radio Cidade de Ceilandia brings you the friendly voices of the community plus a wide range of music, duke përfshirë klasike, bashkëkohor, jazz dhe vendin. Radio Cidade de Ceilandia official website address is www.radiocidadeceilandia.com
Radio Qyteti Ceilândia
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Mix : Radio Qyteti Ceilândia ]