top logo
Radio qytetit 91.1 është një jetojnë radio internet Portugalisht në Praia, Cape Verde .Radio Cidade transmetimit 24 orë program të jetojnë në internet. Radio Cidade janë të angazhuar për të promovuar Praia, Cape Verde eklektik, Kulturë, Muzikë, Lajm, Trashëgim, Turizëm dhe shumë më tepër me stacionin e tyre.
Radio qytetit 91.1 Adresa zyrtare e internetit është www.cidadefm.cv
Radio qytetit 91.1
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Mix : Radio qytetit 91.1 ]